"Учителько моя, зоре світова..." - книжкова виставка у бібліотеці Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ "УжНУ", присвячена  Дню працівника освіти.

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

День учителя - свято, яке щоразу викликають особливі емоції. Адже представники цієї професії відіграли свою роль у долі кожного з нас і більшість згадує шкільні та студентські роки з теплом і радістю.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

У 2019 році  День працівників освіти чи День освітянина припадає на 6 жовтня. Саме тому працівники бібліотеки Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ "УжНУ" підготували тематичну виставку, присвячену Дню вчителя, щоб ще раз відзначити роботу  педагогів- представників цієї надзвичайно важливої і потрібної професії.Trail Running