Відповідно до плану проведення національно – патріотичних заходів бібліотекою коледжу підготовлено тематичну виставку та добірку літератури, присвячену Євгену Коновальцю.

Ці заходи є важливою складовою формування у молоді патріотичних почуттів та усвідомлення громадянського обов’язку, оскільки Євген Коновалець займає визначне місце в українській історії.

Він був визначним українським військовий і політичним діячем, полковником Армії УНР, головою Проводу українських націоналістів. Народився в с. Зашків Жовківського району Львівської області. У 1901 – 1909 рр. навчався в Академічній гімназії у Львові. З 1909 року вивчав юриспруденцію на юридичному факультеті Львівського університету.

На початку Першої світової війни був мобілізований до австрійської армії, згодом потрапив у російський полон. У вересні 1917 р. втік із табору й незабаром дістався до Києва. Був одним з ініціаторів створення Галицько – Буковинського куреня січових стрільців, який незабаром перетворився на одну з найдієздатніших частин Армії УНР.

У листопаді 1919 року потрапив до польського табору військовополонених у Луцьку. Весною 1920 року, звільнившись з ув’язнення, перебрався до Чехословаччини. 1921 року повернувся до Львова. У грудні емігрував.

З 1929 року – голова Організації українських націоналістів. Діяльність Євгена Коновальця як керівника ОУН, намагання поставити українське питання в Лізі Націй, його постійні спроби налагодити націоналістичне підпілля в УРСР викликали занепокоєння більшовицького керівництва в Москві.

1938 року Є. Коновалець загинув у Роттердамі (Нідерланди), відкриваючи поштовий пакет, у якому був вибуховий пристрій. Похований на кладовищі Кросвік у Роттердамі.Air Jordan 1 Retro High OG "Board of Governors" White/Black-Royal Blue