Книжкова виставка читального залу

"Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства"

П. Куліш.

Мова – це неоцінений божественний дар, який дано людині. У щоденній практиці спілкування не обійтися без мови.  Навіть коли ми думаємо, в пам’яті відтворюємо відомі нам слова і фрази. Власні думки формулюємо і передаємо за допомогою мови, бо в ній накопичено життєвий досвід попередніх поколінь.

Українська мова одна з наймилозвучніших  мов світу. Щоб ми знали, вивчали і не забували свою рідну мову, у нашому  національному календарі є  особлива, важлива дата для кожного справжнього українця – 9 листопада – День української писемності та мови. Свято встановлено 6 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ N1241/97 “Про День української писемності та мови. ” В Указі зазначено: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначають щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця.”

Саме тому до Дня української писемності та мови у читальному залі  бібліотеки коледжу розгорнута книжкова виставка «Мово рідна! Ти – вічність!» Мета цієї виставки: поглибити знання читачів про мову, як основу духовності; виховати любов і повагу до українського слова.

“МОВА-СПИСОК-ЛIТЕРАТУРИ_2.doc” Кількість скачувань: 55 разів – 32 КБ

Asics Onitsuka Tiger