У читальному залі бібліотеки коледжу оформлено виставку «Служіння праву», приурочену до Дня юриста, який відзначається 8-го жовтня. Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності. Їхня професія підпорядкована гаслу «Знати право, служити праву, захищати право».

Згідно з історичними джерелами, саме у жовтні 1016 року відбулась битва між Ярославом Мудрим та Святополком, після якої князь Ярослав написав перші 18 статей нинішньої редакції «Руської Правди». Ці статті – перша пам’ятка правової думки на території Київської Русі і в літописах відома під назвою «Правда Ярослава». Число ж «8», розуміючи неможливість встановити точну дату роботи над «Руською Правдою», дослідники взяли умовно, склавши цифри у році створення цієї пам’ятки звичаєвого права нашої держави. День юриста – найбільш універсальне з цих свят, яке об’єднує всіх тих, хто дотичний до професії.

Щиро вітаємо наших студентів – майбутніх юристів та викладачів, які навчають їх і прищеплюють любов до обраної професії.