22.02.2021 працівники  бібліотеки природничо - гуманітарного фахового коледжу підготували бліц-інформ присвячений Міжнародному дню рідної мови “Мова - коштовний скарб народу!!!".

Щороку, 21 лютого народи нашої планети відзначають День рідної мови. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову, адже мова – це великий скарб народу. Мову не вигадаєш, не створиш за рік чи два. вона твориться віками, тисячоліттями, і творить її весь народ. Мудрий народ вчиться рідної мови у дідів-прадідів, розмовляє нею, пише, співає, думає, і , звичайно ж, передає її своїм дітям та онукам. Якщо ж народ говорить чужою мовою, а своєї не шанує, цурається, то вона в’яне, засихає і гине. Так зникло дуже багато мов. І народи, які не вберегли своєї мови, тепер мусять розмовляти чужими.

Ми, українці, щасливі, бо маємо свою державу – Україну і свою мову – українську. Наша мова – одна з найгарніших у світі, вона барвиста, співуча й лагідна. Тож кожен з нас і всі ми гуртом маємо берегти її.