Шановний Лейба Євген Васильович

Від імені усього колективу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Нехай кожен день приносить радість, усмішки і подарунки, всі мрії здійснюються, а плани реалізуються, нехай Вас оточують тільки щирі люди, віддані друзі, і у Вашому житті не буде місця для зневіри і печалі!

Від усього серця зичимо Вам бути завжди такою ж відвертою та відкритою людиною, будьте впевнені в собі, нехай поряд будуть лише вірні друзі та вдячні колеги! Бажаємо Вам легкості буття, лише приємних вражень, цікавих подорожей та багато інших відкриттів!

Хай кожен день повниться веселим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Бажаємо міцного здоров’я, незмінного щастя та постійного благополуччя! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

Адміністрація та колектив коледжу.