Шановна

Олійник Андрея Іванівна!

Від імені всього колективу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Ви мудра викладачка, цілісна, чуйна, комунікабельна, творча особистість, яку впродовж багатьох років поважають і по поради якої звертаються колеги, вдячні студенти. Бажємо натхнення, нових вершин, творчих успіхів у викладанні та педагогіці.В Вашій нелегкій педагогічній діяльності бажаємо впевненості, витримки, неймовірних сил, терпіння і чудових ідей, великих звершень. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші студенти будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, а Ваша душа з кожною миттю пізнає смак щастя.

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження! Бажаємо Вам здоров'я і благополуччя, удачі та натхнення! Нехай задумане збувається, плани виконуються, і прийде до Вас здоров'я і благополуччя! Щастя і доброї вдачі Вам і Вашим близьким!

Адміністрація та колектив коледжу.