Шановна Щербан Марія Іванівна

Від імені усього колективу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

За час роботи у нашому коледжі Ви зарекомендували себе як старанний, енергійний та ініціативний співробітник. Ваша дивовижна працездатність і ерудиція, відкритість, чуйність, багатогранність, а також притаманні Вам висока кваліфікованість, самовідданість та щира людяність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою поваги та симпатії до Вас керівництва та усіх співробітників нашого навчального закладу.

Дозвольте від усього колективу ПГФК, у цей святковий для Вас День, від усієї душі побажати Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя.

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Від усього серця бажаємо Вам сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі та у професійній діяльності. Нехай Ваша дорога життя уквітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм.

Адміністрація та колектив коледжу.