Шановна Якубишин Марія Віталіївна

Від імені усього колективу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати і завжди прийти на допомогу – це саме ті достойні риси, які є запорукою поваги до Вас керівництва, співробітників та слухачів навчального закладу. Дякуємо Вам за багатогранність, з якою ставитесь до роботи та взаємодопомогу, що проявляєте до колег.

У це чудове і радісне для Вас свято від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, злагоди Вам і родині, завжди будьте сповнені наснаги підніматися до нових службових та наукових вершин!

Нехай процвітає гармонія в душі, внутрішній спокій та затишок, а попереду щоб Вас завжди чекали дні, повні сонячного світла!

Адміністрація та колектив коледжу