Шановна Александра Наталія Володимирівна

Від імені усього колективу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Ви молода та високодосвідчена людина, за Вашими плечима багатий педагогічній  та практичній   досвід. У Вашій особі жіноча краса та ніжність поєднані з високими професійними якостями, наполегливістю, відповідальністю. Ви поєднуєте у собі багато якостей притаманних успішній сучасній молоді: амбітність та надзвичайна інтелігентність.

Від щирого серця бажаємо Вам невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю буття.

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження! Бажаємо Вам здоров'я і благополуччя, удачі та натхнення! Нехай задумане збувається, плани виконуються, і прийде до Вас здоров'я і благополуччя! Щастя і доброї вдачі Вам і Вашим близьким!

Адміністрація та колектив коледжу.