Шановний  Сидор Роман Михайлович!

Від імені усього колективу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Ваш досвід, професіоналізм, прогресивне мислення та ґрунтовний підхід до справ допомогли Вам реалізувати себе як поважну особистість на посаді заступника директора Природничо-гуманітарного фахового коледжу.

Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, доброго настрою та успіхів у щоденних справах, впевненості та бадьорості. Нехай Ваші задуми з легкістю перетворюються в успішні справи, а все, що Ви робите, завершується очікуваними результатами і високими винагородами.

Бажаємо, щоб міцні і надійні були ваші нерви, щоб ніякі життєві труднощі не могли похитнути ваш прекрасний настрій, здоров’я і позитивний настрій. Бажаємо вам досягти максимуму в обраному шляху, гордості за підопічних і великого особистого щастя!

Адміністрація та колектив коледжу.