Шановний Кравчук Михайло Іванович

Від імені усього колективу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» прийміть найщиріші вітання  з Днем народження!

Ваша життєва мудрість, високий професіоналізм, відповідальність, чесність та любов до рідного навчального закладу закріпили за Вами знання прекрасного, розсудливого  та умілого працівника. Людини, яка всім серцем вболіває за Природничо-гуманітарний фаховий коледж, цілеспрямовано зміцнює його імідж, ініціює розвиток! Вас поважають колеги та студенти, з Вас беруть приклад, до Вашої думки дослухаються і захоплюються багатогранністю Вашої особистості! ПГФК розвивається, міцніє і кращає – у цьому є і Ваша заслуга!

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я невичерпної енергії, натхнення на нові плідні здобутки! Бажаємо Вам добра та щастя, сімейного затишку, радості, світлої долі, Божого благословення! Хай втіляться найзаповітніші мрії, ідеї, плани! Нехай Ваша праця завжди приносить задоволення, відгукується в людських серцях вдячністю та повагою!

Адміністрація та колектив коледжу.