Освітній центр «Крим-Україна» (для заявників з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь) та Освітній центр "Донбас-Україна" (для заявників з тимчасово окупованої території окремих районів Донецької та Луганської областей або території населених пунктів на лінії зіткнення)

Освітній центр «Крим-Україна» (для заявників з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь) та Освітній центр «Донбас-Україна» (для заявників з тимчасово окупованої території окремих районів Донецької та Луганської областей або території населених пунктів на лінії зіткнення, створені на підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 394 від 13 березня 2020 року «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2016 року за № 667 «Про затвердження Переліку уповноважених вищих навчальних закладів», Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2021 року № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 15 квітня 2021 року за № 505/36127.

−               Порядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення;Додаток 4. Правила прийому до Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ УжНУ для здобуття фахової передвищої освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

“4-_1-1.pdf” Кількість скачувань: 26 разів – 208 КБ

−               Правила прийому до Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» для здобуття фахової передвищої освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення;

−               Освітня декларація про здобуття базової середньої освіти або повної загальної середньої освіти;

−               Запрошення на участь у вступних випробуваннях для вступу через освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна".

Графік роботи та контакти:

З 7 червня до 24 вересня 2022  року, з 09:00 до 16:00 (субота, неділя – вихідні)

Уповноважений заклад фахової передвищої освіти:

Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ “УжНУ”

директор – Росоха Володимир Войтехович

м. Ужгород, вул. Українська,19