Прийом заяв і документів для вступу до Природничо-гуманітарного коледжу на основі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Вступники для здобуття ОКР молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання подають заяви в паперовій формі. Прийом заяв і документів триватиме до 18:00 13 липня.

Приймальна комісія (відбіркова комісія коледжу) з 01 липня по 04 серпня 2019 року працюватиме за графіком:

понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00; субота, неділя: 9:00 – 14:00;

13, 22, 29 липня, 03 серпня: 9:00 – 18:00

за адресою м. Ужгород, вул. Університетська, 14, читальна зала бібліотеки - оформлення заяв і документів, аудиторія 215 (другий поверх) - реєстрація заяв.

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії.

У заяві вступники вказують спеціальність і форму здобуття освіти.

Під час подання заяв на основні конкурсні пропозиції вступники обов’язково зазначають один з таких варіантів:

– «Претендую на участь у конкурсі на місця державного та регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням)»;

– «Претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та юридичних осіб, повідомлений про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення».

Під час подання заяв на небюджетну конкурсну пропозицію вступники претендують на участь в конкурсі виключно за кошти фізичних та юридичних осіб.

Під час подання заяви вступник пред’являє особисто оригінали:

– документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 травня 2019 року);

– військово-облікових документів;

– свідоцтва про базову загальну середню освіту і додатка до нього.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію свідоцтва про базову загальну середню освіту і додатка до нього;

– чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

МЕДИЧНА ДОВІДКА ВСТУПНИКАМ НЕ ПОТРІБНА!

Оригінали документів для участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (при виконанні вимог до зарахування).

Терміни вступної кампанії:

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"

Air Jordan 1 High OG OSB DIAN Blue Chill White CD0463-401 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers