Для світу зараз нелегкий час. Але і в цих скрутних умовах отримувати знання, вміння, навички та звичайно, робити наступні кроки до здійснення своїх мрій залишається важливою справою. Саме про можливості їх втілення ми хочемо розповісти Вам і дати можливість визначитися зі своїм майбутнім.

Стати успішним фахівцем своєї справи - це одна з можливостей у Вашому житті, що відкривається для Вас зараз. І у її здійсненні Вам може допомогти Природничо-гуманітарний фаховий коледж. З радістю розповімо Вам, як це можна втілити у життя!

По-перше, Природничо-гуманітарний фаховий коледж - потужний осередок освіти і науки із сучасною матеріально-технічною базою. Серед багатьох спеціальностей ми пропонуємо Вам здобути освіту за такими спеціальностями як: «Інженерія програмного забезпечення», «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій», «Право», «Туризм», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік та оподаткування». Обравши будь яку з них, Ви можете отримати знання та практичний досвід від провідних майстрів справи, науковців, педагогів та експертів із різних питань. Також навчання в коледжі – це не лише  змога отримати знання та професійні навики в навчальному закладі, та пройти практику на потужних підприємствах та установах, де Ви отримаєте практичний досвід.

По-друге, Природничо-гуманітарний фаховий коледж - це цікаве студентське життя, яке постійно бурхливо вирує. Якщо Ви активний спортсмен і не уявляєте свого життя без руху, спілкування та самовдосконалення, то у нас Вас очікують спортивні команди та гуртки, що допоможуть Вам вдосконалитися та досягнути нових звершень в спорті. Вас чекають представники наукового товариства, що допоможуть Вам разом з педагогами нашого закладу розкрити Ваш потенціал і разом досягнути нових вершин на ниві олімпіад, конференцій, конкурсів. А стати самостійним допоможе робота студентського самоврядування, яка була неодноразово високо оцінена на конкурсах, фестивалях та концертах різного рівня. Вона сприятиме тому, що кожен знайде собі заняття до душі. Вас очікують нові знайомства та океан позитивних вражень та емоцій.

Всі ці переваги не залишають жодного сумніву щодо майбутнього. А у Вас є ще сумніви!? Вступайте до Природничо-гуманітарного фахового коледжу і втілюйте мрії в життя!

Якщо є питання щодо вступу до коледжу або Ви ще не визначилися зі спеціальністю, хочете дізнатись про порядок і терміни прийому заяв та документів, телефонуйте нам, ми з радістю дамо відповіді на всі ваші питання.

Наша адреса та контактні данні:

Закарпатська обл. м. Ужгород вул. Українська,19

Тел.: (0312) 61- 33-45 та +38(096) 196-91-03

collegeuzhnu@ukr.netAir Jordan 1