Не раз чуємо, що юристів – море! А хорошого шукаємо…

На сучасному етапі розвитку суспільних відносин існує потреба у юридичних знаннях .

Реалізація цієї потреби – у здобутті юридичної освіти, підвищенні правової культури населення. Вища юридична освіта не може бути пасивною, вона повинна істотно і динамічно впливати на навколишнє середовище, формуючи цивілізоване демократичне правове поле. У цьому проявляється її позитивна роль і просвітницька місія.

Спеціальність «Право» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» готує фахівців відповідно до навчального плану підготовки за освітньо- кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

По закінченні навчання студенти отримують диплом про здобуття вищої освіти зі спеціальності «Право» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та можуть продовжувати навчання на юридичному факультеті Ужгородського національного університету.

Отримавши диплом, наші випускники мають змогу працювати на посаді юриста у місцевих органах державної влади, органах місцевого самоврядування, органах юстиції, інших державних органах та установах, на підприємствах усіх форм власності.

Гордістю спеціальності «Право» є наші випускники, знані в області та за її межами юристи – практики, кандидати юридичних наук – Менджул М.В. – доц..кафедри міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури, Петрик В.В. та Дев’ян-Чундак М. – практикуючі адвокати, Тернущак М.М., Лейба Є.В. – викладачі Природничо-гуманітарного коледжу, адвокати,       Зубач Б.Ю. – провідний юрист із міжнародного права у м.Прага.

Під час навчання студенти додатково мають змогу пізнати таємниці майбутнього фаху у Клубі майбутнього юриста, де частими гостями є працівники органів юстиції, прокуратури, суду, практикуючі адвокати та нотаріуси.

Поглибленню рівня теоретичних знань та засвоєнню практичних навичок сприяє навчальна і виробнича практика, яку студенти проходять в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури, суду, органах юстиції, юридичних службах підприємств, установ впродовж другого, третього та четвертого курсів.

Диплом молодшого спеціаліста з правознавства – хороший старт для Вашої кар’єри, адже, отримавши його, ви маєте змогу продовжувати вдосконалення професійної майстерності, поєднуючи практичну діяльність і навчання.

У складний для України час формування європейських цінностей та захисту своєї землі від ворога– сусіда справжній юрист – патріот, юрист – ерудит, юрист – правдолюб і правдошукач украй потрібен нам. Якщо це Ти – чекаємо на Тебе у Природничо – гуманітарному коледжі, де й почнеться Твоя складна ,але дуже гідна життєва дорога – стояти на сторожі Його Величності Закону, на захисті Її Величності Людини.Nike Air Max

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.