Серед безлічі міст і сіл нашої країни чи планети яскраво виділяються ті, що здіймають до неба дахами чудових будівель чи тішать око мереживом барокових візерунків, міццю велетів–споруд чи спокійним поглядом вікон житлових кварталів, продуманих до дрібниць. Та всі ці дива з`явилися не самі – вони створені талантом і руками людей – справжніх фахівців, будівельників. Саме їх професія – одна з найдавніших у світі, але й найсучасніша: усі новітні технології впроваджуються в будівельну індустрію. Тому сучасний будівничий – це висококваліфікований фахівець, що володіє як традиційними, так і модерними прийомами і методами, застосовує різні матеріали і технології.

Одним із них можеш стати і Ти , якщо вирішиш вступити до Природничо-гуманітарного коледжу на спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія».

Технік-будівельник готується для виробничо-технологічної діяльності в будівельних організаціях і підрозділах на посадах майстра, виробника робіт та ін., що вимагають вищої технічної освіти.

Молодший фахівець повинен бути підготовлений до активної творчої, професійної і соціальної діяльності, яка б сприяла прогресу суспільного розвитку, вмінню самостійно здобувати нові знання, контролювати і коректувати зроблене. Молодший фахівець повинен вільно володіти державною мовою, професійно використовувати одну з іноземних мов.

Він повинен уміти оцінювати історичні і сучасні процеси, проблеми в житті країни, тенденції світового розвитку, повинен мати високі моральні якості, звички організаторської та управлінської діяльності, вміти ухвалювати професійні рішення з урахуванням соціальних наслідків.

Молодший фахівець - технік-будівельник - після закінчення навчання може працювати на різних посадах:

  1. Техніком-будівельником.
  2. Техніком-оглядачем.
  3. Оглядачем будови.
  4. Техніком-проектувальником.
  5. Техніком-лаборантом (будівельником).
  6. Техніком із нормування праці.
  7. Техніком з підготовки виробництва.

Він буде вміти:

  1. Забезпечувати виробництво будівельно-монтажних робіт відповідно до проекту виробництва робіт, робочих креслень, вимог нормативних документів і термінів здавання об'єкту.
  2. Організовувати роботу майстра з приймання і складування матеріалів, конструкцій, раціонального використання будівельних машин, транспортних засобів, розстановки і видачі завдань бригадам і ланкам.
  3. Контролювати послідовність роботи, усуваючи порушення технології і забезпечуючи якість будівельно-монтажних робіт.
  4. Контролювати дотримання вимог з охорони праці, протипожежної безпеки, захисту довкілля.
  5. Користуватися покажчиком державних стандартів, СНіПами та іншою нормативною документацією.

І буде знати:

  1. Технологію та організацію будівельного виробництва, проектно-кошторисну документацію на об'єкти, що будуються, будівельні норми і правила на виробництво і приймання будівельно-монтажних робіт.
  2. Конструктивні рішення будівель і споруд, основи розрахунку будівельних конструкцій.
  3. Трудове законодавство, правила і норми охорони праці, шляхи захисту довкілля.
  4. Економіку, організацію праці, планування роботи на ділянці, основи управління трудовим колективом, єдині норми і розцінки, чинні положення про оплату праці.

Після отримання диплома молодшого спеціаліста випускники мають можливість вступу на інженерно-технічний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (кафедра міського будівництва і господарства).

Вирішуй ,чи хочеш залишити справжній добрий слід на землі!

Якщо вирішив - ласкаво просимо! Збудуємо новий світ разом!NIKE AIR MAX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *