Міністерство освіти і науки звернулось до учнів 9-х класів, які вступатимуть до навчальних закладів для здобуття рівня молодшого спеціаліста, заздалегідь потурбуватися про отримання паспорта. Про це йдеться у повідомленні  прес-служби МОН.

У відомстві нагадують, що , відповідно до нещодавно затверджених Умов прийому, абітурієнтам, які вступатимуть після завершення 9-го класу, буде необхідно під час подання заяви на  вступ пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію. «Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно до вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті випускники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року», - повідомляють у міністерстві.

Як відомо, Умови прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році зареєстровані Міністерством юстиції. Заклади вищої та професійної освіти, що проводять підготовку молодших спеціалістів, розробили на їх основі власні Правила прийому вступників.

Уже попрацювали над ними і в Ужгородському національному університеті та Природничо-гуманітарному коледжі. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті університету.Nike