19-24 червня 2017 року в нашому навчальному закладі проходив захист дипломних проектів студентів зі спеціальності  5.05010301 «Розробка програмного забезпечення».
Цьогоріч до захисту дипломних проектів допускалися 48 осіб. Високі знання і ерудованість показали студенти спеціальності з  такими результатами: на «відмінно» захистилося 9 осіб, на «добре» - 16 осіб, на «задовільно» -23 особи.
Тематика дипломних проектів дуже актуальна, різноманітна, пов’язана з реальними потребами регіону. В порівнянні з 2016 роком тематика змінилась майже на 50%.

Серед представлених робіт комісією відзначено дипломні проекти з розробки програмного забезпечення « Організація олімпіад за допомогою комп’ютерних мереж» студента Пастора Н. Е., «Оптимізатор ігрових процесів під ОС Windows» студента Верещагіна О. О., «Розробка веб-сайту Тисаашванської сільської ради» студента Варги С. Ф., «Автоматизація роботи навчального відділу Природничо-гуманітарного коледжу» студента Саєнка А. А., «АРМ помічника директора з кадрових питань» студента Метенька С. В., «Сервіс лічильників та каталог сайтів» студента Поповича Р. Р., «Android-додаток для ресторанів» студента Панищева О. В.
На підставі   аналізу виконання дипломних проектів і його захисту кваліфікаційна комісія відзначила хорошу теоретичну та практичну підготовку, технічну грамотність студентів. _MG_8446 _MG_8450 _MG_8451 _MG_8462 DSC_0211