13 травня у м.Київ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Це змагання покликане не тільки викликати більший інтерес молоді до професій, пов’язаних з ІТ,  але й покласти початок великим ІТ - івентам в Україні серед учнівської молоді.

Учасники конкурсу мали змогу взяти участь в одній з дев’яти номінацій: «Відео-монтаж», «Статична 2-D - графіка», «Статична 3-D-графіка», «2-D -  анімація», «3-D -анімація», «Веб-сайт», «Програмна розробка», «Апаратно-програмна розробка», «Розробка комп’ютерної гри».

Приємно зазначити, що студент 2 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення»

Клювак Михайло пройшов до ІІ етапу конкурсу у номінації «Програмна розробка». За результатами захисту робіт програма «Таблиця Менделєєва» посіла ІІ місце.

Вітаємо Михайла та його наукового керівника  Лінчук Наталію Леонідівну з відмінними успіхами!!!

20170513_083815 20170513_182741 Клювак Михайлоnike fashion