Тиждень добра проводять з 18 по 24 жовтня в Ужгородському національному університеті. Його присвятили до 76-ї річниці заснування вищого навчального закладу. Студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу активно долучилися до благодійних акцій, які були зазначені на сайті університету.

А також інформація була опублікована на сторінках інстаграм та фейсбук коледжу, де багато читачів мали змогу ознайомитись з низкою заходів.

Долучитись до благодійного заходу можна кількома способами: принести одяг та речі для дітей до 3 років з будинку дитини у Сваляві, або можна допомогти безпритульним тваринам у притулку "Барбос".

Крім того, ми знаємо з мереж, що двоє діток — Павлик Мотичка та Кіра Зайцева — зараз потребують лікування і все ще триває збір коштів. Студенти коледжу також вирішили долучитися до збору коштів, щоб довести лікування цих дітей до логічного оптимістичного результату.

Принагідно, хотілось б нагадати про те, як важливо бути небайдужими не лише цього тижня, а і надалі! Бо наше життя багатогранне: сьогодні – щастя, сміх, радість, а завтра несподівано настане смуток та розпач. Набагато краще, і безумовно ми прагнемо до того, щоб кожен день був наповнений  позитивом. Етапи життя непередбачувані, ніхто не може уявити, що чекає на нього завтра.

Але ми можемо діяти вже сьогодні – допомагати тим кому це так необхідно!  Подарувати посмішку малюкам, забезпечити хоча б мінімальний затишок в їх буденності. Допомогти відчути тваринкам, що про них турбуються, захищають, і роблять все можливе для покращення навколишніх умов. Спільними зусиллями вилікувати дітей, які мають побачити ще так багато світанків, заходів сонця, відчути теплий вітерець чи холод від дотику до білосніжного снігу.

Багато коледжан завзято прийняли участь: купували те, чого потребує притулок, збирали речі для діток, а також перераховували гроші на зазначені картки.

Відповідальними за збір речей, коштів були викладачка суспільних наук, координатор волонтеріату від коледжу  Сілантьєва-Папп Катерина Володимирівна, голова студентської ради Довбуш Олеся та представники студентського самоврядування.

Щиро дякуємо всім учасникам! Ваша скарбничка добрих справ наповнилась ще більше, а світ навколо став ще кращим!