Ось і настав час, коли до керма правління у природі приходить осінь – особливий час для усіх студентів. Хвилювання, емоції переповнюють, адже попереду цікаві моменти навчання та дозвілля.

Так, 31 серпня 2019 року і Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» - один із кращих навчальних закладів області, зустрів своїх першокурсників і відсвяткував День знань. Насамперед відбулося знайомство молоді з кураторами. Наставники прочитали першу лекцію, поговорили про історію України від незалежності до сьогодні, про навчальний заклад, його історію створення та розвитку. Після цього відбулася зустріч з першокурсниками на які з вітальним словом до них звернувся директор коледжу – Росоха Володимир Войтехович, котрий побажав їм успіхів у навчанні, хорошого старту, наполегливості в навчальній роботі. Уважно слухали привітання не тільки студенти, а й батьки, що прийшли разом з дітьми розділити радість цього важливого дня. Проте на цьому перший день не закінчився, він виявився для юнацтва напрочуд насиченим. Адже після цього на вчорашніх школярів чекала ще одна важлива подія – посвята у студенти, що відбулася біля головного корпусу УжНУ. Тут урочисто студенти старшокурсники передали студентський квиток та ключ знань першачкам, взявши з них обіцянку достойно і гідно нести звання студента ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Окрім того, тут усіх першокурсників-ужнівців привітав ректор ДВНЗ «УжНУ» Смоланка Володимир Іванович.  Було відзначено кращих студентів за рейтингом. Також з вітальним словом до молоді звернулася голова студентської ради ДВНЗ «УжНУ» Кенідра Вікторія.

Передувала цій події, не менш важлива для студентів та викладачів – практика, де вони мали змогу не тільки безпосередньо познайомитися з навчальним закладом, а й зробити щось корисне для нього. Студенти впорядкували прилеглу до коледжу територію, допомагали впорядкувати навчальні аудиторії тощо.

Тож, День знань для коледжан  пройшов яскраво та насичено. Ще раз вітаємо першокурсників у нашій великій дружній студентській родині та бажаємо хорошого навчального року!

NIKE AIR JORDAN 1 MID GS EDGE GLOW CRIMSON PINK NEON 4Y-7Y BASKETBALL CV4611 100