Список вступників

Список вступників, які здають українську мову

(Головний корпус УжНУ, вул. Університетська, 14)

 

Аудиторія В1

16.07.20 р. з 09.00 по 10.30

 

  1. Бабинець Іван Іванович
  2. Богаш Віталій Віталійович
  3. Буфан Діана Іванівна
  4. Васько Маріанна Іванівна
  5. Гачкайло Богдана Василівна
  6. Гичка Богдана Василівна
  7. Глеба Антон Іванович
  8. Гога Людмила Русланівна
  9. Голота Валерія Максимівна
  10. Грига Іван Вікторович
  11. Грицан Владислава Володимирівна
  12. Гудак Ірина Іванівна
  13. Данацко Вероніка Іванівна
  14. Демчик Владислава Анатоліївна
  15. Демчишин Іванна Віталіївна
  16. Дуб Вікторія Іванівна
  17. Йовжій Марія Михайлівна
  18. Кашкова Катерина Сергіївна
  19. Кельман Олександр Анатолійович
  20. Клецко Світлана Володимирівна
  21. Кондратенко Єгор Даніїлович
  22. Кормош Ельвіра Михайлівна
  23. Коротков Денис Васильович
  24. Костик Ольга Олександрівна
  25. Костіва Тетяна Василівна

 

Аудиторія В2

16.07.20 р. з 09.00 по 10.30

 

  1. Куцик Галина Володимирівна
  2. Лехман Богдана Богданівна
  3. Лехман Даяна Богданівна
  4. Литвак Василь Юрійович
  5. Мідянка Мар’яна Михайлівна
  6. Олаг Наталія Павлівна
  7. Павлович Олександра Олегівна
  8. Панько Інна Сергіївна
  9. Пацкан Юрій Михайлович
  10. Піпаш Павліна Василівна
  11. Повхан Крістіна Василівна
  12. Попович Лоредан Нуцівна
  13. Пупена Вікторія Вікторівна
  14. Рогулич Василь Васильович
  15. Сабадиш Валерія Василівна
  16. Савицький Євгеній Віталійович
  17. Сербак Ванесса Михайлівна
  18. Суязова Анастасія Миколаївна
  19. Цигак Василь Васильович
  20. Шахайда Дмитро Віталійович
  21. Шваля Максим Михайлович
  22. Шуфрич Людмила Віталіївна
  23. Яворська Марія Ігорівна
  24. Якуб Діана Василівна
  25. Янчов Беата Йосипівна

 

 

 

Список вступників, які здають історію України

(Головний корпус УжНУ, вул. Університетська, 14)

 Аудиторія В1

16.07.20 р. з 11.00 по 12.00

 

  1. Бабинець Іван Іванович
  2. Бичок Андріана Петрівна
  3. Богаш Віталій Віталійович
  4. Буфан Діана Іванівна
  5. Васько Маріанна Іванівна
  6. Галай Тарас Вікторович
  7. Гирич Вероніка Василівна
  8. Гичка Богдана Василівна
  9. Глеба Антон Іванович
  10. Гога Людмила Русланівна
  11. Грига Іван Вікторович
  12. Грицан Владислава Володимирівна
  13. Демчишин Іванна Віталіївна
  14. Дорош Лідія Михайлівна
  15. Дуб Вікторія Іванівна
  16. Жук Вікторія Вікторівна
  17. Кавецька Вікторія Вікторівна
  18. Кашкова Катерина Сергіївна
  19. Кельман Олександр Анатолійович
  20. Кондратенко Єгор Даніїлович
  21. Кормош Ельвіра Михайлівна
  22. Коротков Денис Васильович
  23. Костик Ольга Олександрівна
  24. Крижан Даніела Василівна
  25. Кучерявий Ростислав Васильович

 

Аудиторія В2

16.07.20 р. з 11.00 по 12.00

  1. Лехман Богдана Богданівна
  2. Лехман Даяна Богданівна
  3. Литвак Василь Юрійович
  4. Маровтій Віктор Вікторович
  5. Миронов Єгор Євгенович
  6. Мідянка Мар’яна Михайлівна
  7. Олаг Наталія Павлівна
  8. Пацкан Юрій Михайлович
  9. Піпаш Павліна Василівна
  10. Повхан Крістіна Василівна
  11. Попович Лоредан Нуцівна
  12. Рогулич Василь Васильович
  13. Сабадош Валерія Василівна
  14. Сербак Ванесса Михайлівна
  15. Суязова Анастасія Миколаївна
  16. Шваля Максим Михайлович
  17. Шуфрич Людмила Віталіївна
  18. Яворська Марія Ігорівна
  19. Янчов Беата Йосипівна

 

 

Список вступників, які здають географію

(Головний корпус УжНУ, вул. Університетська, 14 )

 Аудиторія В1

17.07.20 р. з 11.00 по 12.00

 

  1. Биркович Пауліна Михайлівна
  2. Бичок Андріана Василівна
  3. Булина Каріна Миколаївна
  4. Булеза Аліна Іванівна
  5. Вовчок Іванна Іванівна
  6. Вовчок Сергій Іванович
  7. Гардубей Василь Денисович
  8. Гачкайло Богдана Василівна
  9. Гирич Вероніка Василівна
  10. Голінка Мар’ян Сергійович
  11. Голодняк Владислав Сергійович
  12. Голота Валерія Максимівна
  13. Гудак Ірина Іванівна
  14. Данацко Вероніка Іванівна
  15. Демчик Владислава Анатоліївна
  16. Дуб Діана Олегівна
  17. Дякун Іванна Василівна
  18. Йовжій Марія Михайлівна
  19. Клецко Світлана Володимирівна
  20. Костіва Тетяна Василівна
  21. Крижан Даніела Василівна
  22. Кузьма Вероніка Василівна
  23. Куртей Неля Іванівна
  24. Куцик Галина Володимирівна

 

Аудиторія В2

17.07.20 р. з 11.00 по 12.00

  1. Лавер Вікторія Юріївна
  2. Микита Денис Ярославович
  3. Миронов Єгор Євгенович
  4. Мошка Тамара Михайлівна
  5. Павлович Олександра Олегівна
  6. Палінкаш Станіслав Іванович
  7. Панько Інна Сергіївна
  8. Пересоляк Максим Владиславович
  9. Петрик Богдан Владиславович
  10. Погоріляк Аліна Олександрівна
  11. Помельнікова Олександра Сергіївна
  12. Пупена Вікторія Вікторівна
  13. Савицький Євгеній Віталійович
  14. Сокачик Юрій Юрійович
  15. Сухар Амалія Євгенівна
  16. Тафічук Адіна Володимирівна
  17. Токач Оксана Петрівна
  18. Труш Євгеній Романович
  19. Хрептак Олена Ярославівна
  20. Цигак Василь Васильович
  21. Шум’яцька Віка Василівна
  22. Шалаєнко Артем Сергійович
  23. Шахайда Дмитро Віталійович
  24. Якуб Діана Василівна

 

 

Список вступників, які здають фізику

(Головний корпус УжНУ, вул. Університетська, 14 )

 Аудиторія В1

17.07.20 р. з 9.00 по 10.30

 

  1. Бакша Вікторія Василівна
  2. Білей Станіслав Іванович
  3. Вовчок Сергій Іванович
  4. Галега Святослав Ярославович
  5. Кримусь Валерій Ростиславович
  6. Левко Марія Василівна
  7. Миронов Єгор Євгенович
  8. Палінкаш Станіслав Іванович
  9. Тафічук Адіна Володимирівна
  10. Томашівський Микола Миколайович
  11. Шевчук Дмитро Вікторович
  12. Штимак Максим Мирославович

 

 Women custom nike huarache 2012 black gold women Mid "Crimson Tint" 852542-801 Pink White Online, Price: $88.58 - Air Jordan Shoes