Список вступників, які здають українську мову

(Головний корпус УжНУ, вул. Університетська, 14)

 

Аудиторія В1

15.07.20 р. з 09.00 по 10.30

 

  1. Афанасьєв Вадим Русланович
  2. Бакша Вікторія Василівна
  3. Балог Анастасія Андріївна
  4. Биркович Пауліна Михайлівна
  5. Бичок Андріана Василівна
  6. Білей Станіслав Іванович
  7. Блецко Василь Васильович
  8. Брячак Марк Васильович
  9. Булина Каріна Миколаївна
  10. Булеза Аліна Іванівна
  11. Буря Максим Степанович
  12. Вах Олександр Сергійович
  13. Вашкович Іштван Юрійович
  14. Вовчок Іванна Іванівна
  15. Вовчок Сергій Іванович
  16. Воробок Ярослав Михайлович
  17. Гаврилешко Олександр Юрійович
  18. Галай Тарас Вікторович
  19. Галега Святослав Ярославович
  20. Гардубей Василь Денисович
  21. Герзанич Георгій Степанович
  22. Гецко Михайло Михайлович
  23. Гецянин Євгеній Григорійович
  24. Гирич Вероніка Василівна
  25. Глебена Рената Русланівна
  26. Гогерчак Ігор Петрович
  27. Голінка Мар’ян Сергійович
  28. Головей Максимиліан Юрійович
  29. Голодняк Владислав Сергійович
  30. Гопак Тарас Олегович
  31. Горват Павло Володимирович
  32. Грешець Василь Васильович
  33. Дорош Лідія Михайлівна
  34. Дуб Діана Олегівна
  35. Дякун Іванна Василівна
  36. Ердек Андрій Володимирович
  37. Ертел Федір Федорович
  38. Єндрек Брігіта-Марія Томашівна
  39. Жук Вікторія Вікторівна
  40. Жулканич Каріна Віталіївна
  41. Зелінський Ілля Леонідович
  42. Зуб Марія Романівна
  43. Івановський Володимир Ярославович
  44. Івашко Євгенія Іванівна
  45. Ігнатюк Владислав Дмитрович

 

 

Аудиторія В2

15.07.20 р. з 09.00 по 10.30

 

  1. Ігнатюк Едуард Дмитрович
  2. Кавецька Вікторія Вікторівна
  3. Каряляк Мирослав Мирославович
  4. Кирлик Еріка Миколаївна
  5. Кирлик Олександр Юрійович
  6. Кобаль Станіслав Іванович
  7. Кобець Едуард Валентинович
  8. Ковтун Ілля Євгенійович
  9. Козлов Максим Петрович
  10. Козьма Владислав Томашович
  11. Коневич Евеліна-Вероніка Андріївна
  12. Конончук Ерік Миколайович
  13. Кородай Юрій Юрійович
  14. Котлар Даніелла Сергіївна
  15. Котляр Антон Сергійович
  16. Крижан Даніела Василівна
  17. Кримусь Валерій Ростиславович
  18. Крупанич Дмитро Ярославович
  19. Кузьма Вероніка Василівна
  20. Кукицяк Ігор Ігорович
  21. Куртей Неля Іванівна
  22. Кучерявий Ростислав Васильович
  23. Лавер Вікторія Юріївна
  24. Лангвізер Любомир Михайлович
  25. Левко Марія Василівна
  26. Маджара Олександр Олександрович
  27. Майорош Валерія Чабінівна
  28. Макаревич Михайло Леонідович
  29. Манді Дмитро Іванович
  30. Марина Іван Іванович
  31. Марина Олександр Олександрович
  32. Маровтій Віктор Вікторович
  33. Мартин Василь Васильович
  34. Матьовка Яна Михайлівна
  35. Матюхіна Діана Антонівна
  36. Мезенців Назарій Олександрович
  37. Микита Денис Ярославович
  38. Миронов Єгор Євгенович
  39. Мись Василь Михайлович
  40. Мігалчич Іван Дмитрович
  41. Мошка Тамара Михайлівна
  42. Наріжний Артем Ярославович
  43. Нугуматов Богдан Олександрович
  44. Опаленик Каміла Юріївна
  45. Палінкаш Станіслав Іванович

 

Аудиторія М1

15.07.20 р. з 09.00 по 10.30

 

  1. Пантьо Василь Васильович
  2. Перге Ростислав Вікторович
  3. Пересоляк Максим Владиславович
  4. Петраш Вікторія Володимирівна
  5. Петрик Богдан Владиславович
  6. Плиска Іванна Вадимівна
  7. Погоріляк Аліна Олександрівна
  8. Помельнікова Олександра Сергіївна
  9. Поп Максим Валерійович
  10. Попович Андрій Сергійович
  11. Попп Владислав Іванович
  12. Решетар Василь Михайлович
  13. Савчук Віталій Ярославович
  14. Сало Олександр Романович
  15. Свалявчик Роман Іванович
  16. Світлик Іван Іванович
  17. Сендрей Іван Віталійович
  18. Сокачик Юрій Юрійович
  19. Соломко Анатолій Олексійович
  20. Соляник Олександр Романович
  21. Стеблєцов Микола Олександрович
  22. Стецьо Димитрій Михайлович
  23. Стойка Вадим Романович
  24. Сухар Амалія Євгенівна
  25. Тафічук Адіна Володимирівна
  26. Терпак Ростислав Дмитрович
  27. Токач Оксана Петрівна
  28. Томашівський Микола Миколайович

 

Аудиторія М2

15.07.20 р. з 09.00 по 10.30

 

  1. Труш Євгеній Романович
  2. Уйгелій Марк Євгенович
  3. Фабрицій Наталія Михайлівна
  4. Фанта Петро Петрович
  5. Хмельницька Юлія Юріївна
  6. Ходанич Олександр Васильович
  7. Хрептак Олена Ярославівна
  8. Цапулич Артур Ігорович
  9. Цмур Крістіна Віталіївна
  10. Чопик Дмитро Ігорович
  11. Чорі Іван Іванович
  12. Чорнак Юрій Юрійович
  13. Шабунін Євген Євгенович
  14. Шалаєнко Артем Сергійович
  15. Шаленик Андрій Андрійович
  16. Шам’яцька Віка Василівна
  17. Шандалі Олександр Ернестович
  18. Шевляков Максим Валентинович
  19. Шевчук Дмитро Вікторович
  20. Шип Василь Валентинович
  21. Шипляк Ерік Віталійович
  22. Шовтута Дмитро Русланович
  23. Штефура Мирослав Васильович
  24. Штибель Олександр Васильович
  25. Штимак Максим Мирославович
  26. Шумей Семен Володимирович
  27. Якобишин Андрій В’ячеславович

 Buty treningowe do biegania w terenie