Сьогодні для студентів ІІІ курсу спеціальності: Право було  організовано показ документального фільму з обговоренням «Ти, бля, рота закрий».

"Назва фільму — це фраза одного з депутатів, яка відображає те, як ставляться в Україні до активістів загалом.  Сергій Чагаров з 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір'я вибухівку.

Ідея фільму полягає, в тому, що кожному з нас слід боротися з бездіяльністю влади.

Модераторами заходу виступили: професор кафедри цивільного права та процесу УжНУ, керівник Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Альтернатива», заступник директора ЮК  «Альтернатива» та викладач-методист Гошовська О.І.