Військовий час, повітряні тривоги, проблеми з транспортом не є перешкодою для виконання навчального плану студентами Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ»

В межах ознайомчої практики майбутні правники, студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» відвідали Закарпатську обласну раду, де їм провели екскурсію та відкриту  лекцію з Лаба Михайло Михайлович – депутатом обласної ради, директором установи “Агенція регіонального розвитку Закарпатської області”.

Такі зустрічі відбуваються вже не вперше і спрямовані на те, щоб ознайомити студентів із особливостями роботи Закарпатської обласної ради, залучити їх до активної участі в громадському житті краю.

Михайло Лаба розповів студентам про роботу депутатів, їхні права, можливості та обов’язки перед громадянами. Детально зупинилася на розгляді таких понять, як політична партія, децентралізація, розповів про особливості формування депутатських фракцій та груп. Також запропонував охочим студентам спробувати себе у ролі майбутніх асистентів  посадових осіб органів місцевого самоврядування.  Цілком зрозуміло, що  така робота стала б цінним досвідом для майбутніх юристів.

Окрім того, ознайомив студентів із роботою виконавчого комітету та виконавчих органів Закарпатської обласної ради, розповіли про склад, виконкому, порядок проведення засідань, як відбувається голосування за проекти рішень, документи, якими послуговується виконком, а також про взаємодію депутатів та облдержадміністрації.

Окремо, зупинилися на особливостях роботи Закарпатської обласної ради та Закарпатської військової адміністрації у цей не простий військовий час. Наголосили, що будь-яка ініціатива і бажання внести щось нове у роботу обласної ради завжди вітаються, звісно, що на сьогодні з врахуванням військової дисципліни та чинного законодавства.

Насамкінець студенти подякували за теплий прийом, за висвітлення інформації, а також висловили надію на подальшу співпрацю Михайлу Михайловичу Лабі, влаштувавши невеличку фотосесію у приміщенні ради.