В історії української науки і культури одне з почесних місць по праву належить Михайлу Сергійовичу Грушевському. Масштабність наукової та суспільно-політичної діяльності Михайла Грушевського перетворила його ім’я на символ українства кінця ХІХ – першої третини ХХ ст.

В бібліотеці коледжу була представлена книжкова виставка «Апостол української ідеї».  На виставці представлені книги, в яких  відтворено найрізноманітніші факти його наукової, громадської й державно-політичної діяльності. Представляючи виставку, бібліотекар Вайнагій Галина Юріївна розповіла про життєвий  та  творчий  шлях Михайла  Грушевського, про  велику творчу  спадщину  ученого  і політичного  діяча,  яка  охоплює  близько  двох  тисяч  друкованих  праць  з  різних  галузей  українознавства. Зокрема: «Історія України-Руси» в 11-ти т., «Історія української літератури» в 6-ти т., «Нарис історії Київської землі від смерті Ярослава до кінця ХІV ст.», «Про стародавні часи на Україні», «Як жив український народ» та інші.

Користувачі мають можливість переглянути презентацію, в якій висвітлюється постать М. Грушевського як історика, політика, державотворця, письменника і будівничого української нації.