26 квітня 1986 року Україну спіткала техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції.  Однак  скільки б не минуло часу, чорнобильський біль осідає в душах українців. Ця трагедія навіки оселилась у людських серцях.

Бібліотека Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» долучається до заходів, приурочених до 32-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Про атомну електростанцію, аварію на ній і техногенну катастрофу, спричинену вибухом реактора, читач може довідатися із матеріалів, наявних у бібліотеці. У  книзі «Біль і тривоги  Чорнобиля», автори, що були безпосередніми свідками й учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, діляться своїми спогадами про тривожні для України й усього світу дні весни і літа 1986-го, розмірковують над долями чорнобильців. Їхня розповідь доповнена фотосюжетами про подолання наслідків Чорнобильської трагедії.IMG-3661 IMG-3662 IMG-3663Air Jordan 1 Retro High OG "First Class Flight" White/Dynamic Yellow-Black