Прийом документів до Природничо-гуманітарного фахового коледжу буде здійснюватися з 29 червня за адресою:

вул. Університетська, 14,  3 поверх,  аудиторія 331.

Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ «УжНУ» проводить набір для здобуття фахової передвищої освіти за наступними спеціальностями:

071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

081 ПРАВО

121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

192 БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

193 ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ

242 ТУРИЗМ

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9-х класів):

• Прийом заяв і документів проводиться з 29 червня по 13 липня.
  • Вступні іспити та співбесіди з 14 до 24 липня;
  • Рейтинговий список вступників оприлюднюється о 12:00 27 липня;
  • Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 12:00 29 липня;
  • Зарахування на бюджет — не пізніше 18:00 31 липня;

Під час подання заяви в паперовій формі вступник на основі базової загальної середньої освіти  пред'являє особисто:

• Копію документа, що посвідчує особу (ІD-картка та довідка додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання);
  • копію документа державного зразка (свідоцтво про базову загальну середню освіту і копію додатка до нього (за 9 клас));
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

ОГОЛОШЕННЯ!

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти, які не склали ЗНО (11 клас)!

Дана категорія абітурієнтів зможе здати  вступні іспити у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі до початку подачі заяв та документів, а вже потім подавати документи до коледжу.

Покрокове роз’яснення здачі вступних іспитів у період

01 по 13 липня:

Крок 1.

Вступники, які претендують навчання на місця державного замовлення повинні у період з 14 по  30 червня  надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ "УжНУ" (college@uzhnu.edu.ua) скановані копії / фотокопії наступних документів (абітурієнти, які не мають змоги електронно заповнити і відправити заяву для реєстрації на вступні іспити, можуть особисто подати відповідні документи у коледжі (м. Ужгород, вул. Українська, 19, аудиторія 332 )):

• електронний екземпляр заповненої Заяви ( Додаток 1);
  • документа про повну загальну середню освіту і додаток до нього;
  • документ, що посвідчує особу (ID-картка);
  • фотокартки для документів.

Крок 2.

Приймальна комісія Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ "УжНУ" на підставі отриманих сканкопій (фотокопій) здійснює перевірку документів, реєстрацію вступника та надсилає підтвердження отримання заяви вступнику разом з розкладом вступних випробувань на електронну адресу, вказану в Заяві (в Додатку 2 вказані вступі випробування за кожною спеціальністю).

Якщо після перевірки документів установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, буде надіслано повідомлення про відмову в реєстрації, з вказанням причини відмови.

Крок 3.

Заяву у паперовій формі  (паперовий екземпляр заяви ) та завірені копії необхідних документів вступник подає особисто до Приймальної комісії Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ "УжНУ" в день першого іспиту за годину до його початку.

Терміни подачі документів для вступників на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти:

1) Реєстрація електронних кабінетів вступників, розпочинається 01 липня;

2) Прийом заяв та документів починається з 14 липня та закінчується:

• 26 липня - для осіб, які вступають на основі вступних іспитів;
  • 02 серпня - для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО;

3) Вступні іспити проводяться з 01 до 02 серпня ( в декілька потоків);

4) Рейтингові списки осіб оприлюднюються не пізніше 05 серпня.

5) Зарахування вступників відбувається:

• за державним замовленням - не пізніше 14 серпня;
  • за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 20 серпня (додаткове зарахування на вільні місця за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 30 вересня);

“Додаток_1._Заява_для_вступникiв_на_основi_повноi_загал_ноi_середн_оi_освiти_11-х_класiв.pdf” Кількість скачувань: 179 разів – 211 КБ

Перелiк вступних iспитiв та конкурсних предметiв у сертифiкатi Украiнського центру оцiнювання якостi освiти у 2021 роцi_

“2_I__1.pdf” Кількість скачувань: 146 разів – 226 КБ

Контактні дані приймальної комісії:
ел.адреса:
college@uzhnu.edu.ua