З 14 квітня у коледжі розпочинається видача сертифікатів здобувачам ІІ курсу, які будуть складати Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

В конвертах Ви отримаєте Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі Сертифікат) і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Для Вас на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (https://zno.testportal.com.ua/info/login) створено інформаційну сторінку, доступ до якої Ви здійснюєте за номером Сертифіката та PIN-кодом, вказаним у ньому. Не повідомляйте ці дані іншим особам для забезпечення конфіденційності відомостей, розміщених на Вашій інформаційній сторінці.

         Не ламінуйте Сертифікат. Не руйнуйте голографічну наліпку. Памятайте, що без сертифіката Ви не зможете взяти участь у зовнішньому оцінюванні. У разі втрати або пошкодження Сертифіката звертайтеся до Івано-Франківського регіонального центру.

            Інформацію про місце та час проведення ЗНО буде зазначено в запрошенні-перепустці, розміщеній на Вашій інформаційній сторінці, до 30.04.2021 р. Нагадуємо про необхідність роздрукувати запрошення-перепустку.

У день проведення ЗНО візьміть із собою необхідні документи та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.

Своєчасно прибудьте до пункту проведення ЗНО. Щоб не запізнитися, заздалегідь ознайомтеся з маршрутом добирання до нього.

Допуск до пункту ЗНО буде припинено за 10 хвилин до початку тестування. Учасників, які запізнилися, не буде допущено до пункту ЗНО.

            При вході до пункту ЗНО Ви повинні предявити:

  • Сертифікат (оригінал);
  • паспорт (оригінал) або інший документ, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку.