6 вересня 2019 р. викладачі та студенти ПГК ДВНЗ «УжНУ» розпочали цикл зустрічей з волонтером Корпусу Миру, безпосереднім носієм англійської мови американцем Семом Люберсом. Мета цих заходів полягає в тому, щоб студенти мали змогу вдосконалювали власний рівень володіння англійської мови.

Перша зустріч видалася напрочуд змістовною та пізнавальною. Присутні дізналися багато цікавих фактів як щодо навчального процесу та системи освіти в США так й особливості американськорї культури загалом.

Підчас спілкування Сем радо ділився інформацією з особистого досвіду навчання та роботи. Студенти активно нотували з лектором англійською мовою, ставившим питання.

Зустріч показала, що наразі питання вдосконалення рівня володіння англійською мовою є одним із головних для молоді, тож заходи токого типу будуть відбуватися регулярно і сподіваємося, що стануть традиційними. Nike - Shoes & Sportswear Clothing