Я, Сочка Жанетт, студентка другого курсу спеціальності «Право». Починаючи із шкільних років беру безпосередню участь в освітніх, розважальних проектах. Вважаю, що мої ідеї та докладені зусилля стануть цікавими та корисними для студентів. На мою думку, молодь повинна бути соціально активною, а навчання – захоплюючим процесом, тому ставлю собі за завдання мотивувати наших студентів до дій у коледжі та поза його межами.

Робота у студентському самоврядуванні повинна приносити задоволення. Ми не повинні забувати, що усі наші думки, прагнення, дії  спрямовані на досягнення єдиної мети. Ми повинні прагнути робити життя нашого коледжу кращим і цікавішим.

На голову студентського самоврядування йду свідомо, так як у мене є досвід в управлінні активом, організації заходів, та є ідеї, які хотілося б реалізувати для різноманітного життя в нашому коледжі.

У зв’язку з цим, ставлю перед собою ряд завдань:

1. Культурно-масова діяльність:
  • проведення щорічних заходів, таких як «День першокурсника», «Посвячення у студенти», новорічний концерт, «8 березня», «День студента», Дні спеціальностей, «День народження коледжу», «День знань», «Хелловін»; «Міс і Містер коледжу»;
  • проведення інтелектуальних та пізнавальних ігор;
  • літературні вечори;
  • проведення ярмарок;
  • участь у флешмобах;
  • кіновечори;
  • пропаганда здорового способу життя;
  • конкурси на кращу кімнату у гуртожитку;
  1. Організаційно-масова діяльність:
  • Проведення щотижневих зборів студентського самоврядування і оформлення звітів про виконану роботу;
  • Організація екскурсій для студентів всіх курсів
  • Сприяти розвитку студентського радіо ;
  • Підвищення рівня співпраці з представниками студентського самоврядування інших коледжів та проведення спільних заходів:
  • Нагороди за конкурси
  1. Житлово-побутова діяльність:
  • Доведення інформації до адміністрації і вирішення проблем, пов’язаних з гуртожитком; створення мотивації для підтримки дисципліни і порядку у гуртожитку, перевірки кімнат;
  1. Інформаційна діяльність:
  • Поширення оголошень, афіш в коледжі і в соціальних мережах;
  • Оформлення стендів;
  1. Спортивно-масова діяльність:
  • проведення спартакіад, «Битв гуртожитків» по різним видам спорту, «День здоров’я», проведення марафонів.
  1. Наукова діяльність:
  • Співпраця по напрямках, які представляє коледж.
  • Наукова співпраця з викладацьким складом.
  • Обмін студентами, з метою перейняти досвід.
  1. Заохочення волонтерської діяльності:
  • збільшення різноманіття акцій з допомоги дитячим будинкам, військовим госпіталям та ін.

На мою думку, проблем, які не можна вирішити, не існує. З підтримкою і довірою однодумців, бажанням, метою, рішучістю і завзяттям стане можливим втілення в життя всіх ідей та проектів. Я вірю, що у нас все вийде!Air Jordan 1 Retro High OG UNC Patent Shoes Best Price CD0461-401 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers