9 жовтня 2019 року в рамках Тижневика юриста у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» відбулася зустріч студентів третього курсу спеціальності «Право» із заступником начальника СБУ, полковником у відставці, Заслуженим юристом України - І. П. Гребченком.

Захід відбувся з метою передачі професійного досвіду студентам, ознайомлення їх з особливостями цієї важливої професії.

Насамперед  І. П. Гребченко розповів про свої шкільні та студентські роки, як йшов до своєї мети, чому вирішив працювати в СБУ, поділився власними таємницями успіху та дав надзвичайно корисні поради юним правникам.

Заслужений юрист України у розмові зі студентами не оминув і багаторічного досвіду. Так, на прохання молоді він розповів про 32 роки практичного стажу, про роботу в  СБУ протягом 1992-2005 рр.,  ведення слідчих дій у м. Таллінн, а також про розслідування цікавих справ.

Коледжани із великим задоволенням поспілкувалися із І. П. Гребченком та висловили бажання, щоб і надалі проводилися заходи такого типу.

Air Jordan 1 Retro High OG 'Chicago' White and Black-Varsity Red For Sale