25 вересня 2017 р. у стінах Природничо-гуманітарного коледжу розпочався тижневик туризму.

Першу лепту внесли студенти ІІ курсу, які взяли участь у студентському круглому столі на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку молодіжного туризму Закарпаття».

Цікаві виступи представили Товт Тетяна, Світельська Яна, Пекар Христина, Ковтан Христина, Баран Віолетта, Папп Ніколетта, Ярема Ірина,  Гапак Ілля, Медве Емілія.

Студенти охопили всі райони Закарпаття і довели, що розвиток туризму є перспективним методом виходу регіону з депресивної економічної ситуації.

Сьогодні Закарпаття має всі можливості як природні, так і історичні для того, щоб стати Меккою молодіжного туризму, центром екстремальних та активних видів туризму.Nike