З метою визначення сучасного стану та напрацювання шляхів вдосконалення національного законодавства, сприяння популяризації науково-дослідницької діяльності студентів, цикловою комісією юридичних дисциплін Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет» спільно з Радою адвокатів Закарпатської області, Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Закарпатської області 04 листопада 2019 року був проведений  круглий стіл на тему «Актуальні проблеми у законодавстві України: погляд юного правника»

Модераторами заходу виступили директор коледжу В.В. Росоха та викладачі Є.В. Лейба, М.М. Тернущак, В.В. Петрик, Д.Л. Ворон. З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися модератори заходу. Організатори відзначили важливість науково-дослідної роботи студентів,  як фактору удосконалення системи підготовки фахівців та професійного зростання.

Під час круглого столу велась активна дискусія щодо окремих аспектів дієвості і ефективності нормативно-правової бази України, обговорювався досвід інших держав з досліджуваних питань. Особливу увагу студенти-доповідачі приділили стану правого забезпечення реформ нашого суспільства, міжнародним аспектам у зазначених сферах тощо.

Практичної спрямованості обговорюваним питанням надала участь у роботі заходу представників органів адвокатського самоврядування. Зокрема викладачі являються представниками та членами Національної асоціації адвокатури України.

Підсумовуючи, директор В.В. Росоха наголосив на необхідності продовження обговорення тем на інших заходах з обміну досвідом, на конференціях, наукових семінарах, круглих столах тощо. За результатами проведеного заходу учасники отримали сертифікати, видано збірник матеріалів круглого столу.

“Iнформацiйний_лист_круглий_стiл.pdf” Кількість скачувань: 57 разів – 539 КБ

“Програма_круглого_столу.pdf” Кількість скачувань: 62 разів – 917 КБ