13 березня відбувся інформаційний день Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки». В рамках програми було проведено  відкрите лекційне заняття на тему  «Співробітництво Україна-НАТО: тенденції та перспективи». Прочитала лекцію викладач Природничо-гуманітарного коледжу, аспірант кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, учасниця безпекових форумів і шкіл, проведених Центром документації та інформації НАТО, Попович К.В. Тема виявилася дискусійна, адже нещодавно були прийняті зміни до Конституції України, які закріплюють прагнення держави стати членом Європейського Союзу і НАТО.

Лекція була проведена згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації 21.02.2016 №110 «Про обласний план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік».

Air Jordan 1 Retro High OG "Obsidian" Sail/Obsidian-University Blue For Sale