Із 17 до 27 лютого 2017 р. у читальній залі бібліотеки Природничо – гуманітарного коледжу була розгорнута експозиція «За Україну, свободу та людську гідність!», присвячена  3-й річниці Небесної Сотні. Це невелика частина виставки, що діє в Закарпатському краєзнавчому  музеї ім. Т. Легоцького протягом тривалого часу. Модератором цієї події став науковий працівник Орос Іван Іванович, який із глибоким знанням справи  емоційно розповідав студентам груп «Право», «Туризм», «Геодезія та землеустрій», «Облік та оподаткування», «Інженерія програмного забезпечення» про Майдан та війну на Сході. Від його схвильованої оповіді оживали світлини з Інститутської та Грушевського; підступно стискало горло від побаченого і на очі наверталися сльози.

Ми щиро вдячні працівникам музею і талановитому екскурсоводу за таку вдалу ідею —долучити студентську молодь до вивчення трагічної, але  героїчної історії нашого сьогодення.

3 2adidas cosmic boost on feet and ankle