ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ   конкурсу-захисту наукових робітМалої академії наук  Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»

Для участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу до 21 січня 2019 року оргкомітету конкурсу (м.Ужгород, вул. Будителів, 1 Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді) необхідно подати такі документи:

заявки на участь у ІІ етапі конкурсу (формуються автоматично під час електронної реєстрації);

науково-дослідницькі роботи на паперових і електронних носіях оформлені згідно з Основними вимогами до написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України 24.03.2014 № 259 „Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.04.2014 за № 407/25184;

відредаговані тези (з фотографією учасника) науково-дослідницьких робіт усіх учасників ІІ етапу  від районної (міської) філії територіального відділення Малої академії наук України або наукового товариства учнів об’єднаної територіальної громади на одному електронному носії. («Тези» конкурсних робіт необхідно подати в електронному варіанті на електронну адресу: gerdasombor888@gimal.com, або в приймальній секретарю)

Електронна реєстрація учасників ІІ етапу відкрита в Internet-ресурсі zakarpatman з 14 січня 2019 р.

Терміни проведення конкурсу за науковими відділеннями:

• - відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 8 лютого 2019 року;
  • - відділення хімії та біології, екології та аграрних наук 15 лютого
    2019 року;
  • - відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства
    22 лютого 2019 року.

Конкурс проводитиметься за адресою: вул. Будителів 1,  м. Ужгород - написання контрольної роботи, захист наукової роботи –на факультетах ДВНЗ «УжНУ».

Голова методичної комісії з загальноосвітніх предметів Г.Е. Белоусова-ЗомборButy sportowe Nike