В.О Сухомлинський – педагог, письменник, суспільний діяч, праця якого має світове значення. Його життя було присвячене школі, дітям. Його педагогічна спадщина -  це 40 книг, 600 статей, 1200 мініатюр – казок, притч, новел для дітей. Його книга «Серце віддаю дітям» вийшла 30 мовами світу. Він патріот Батьківщини, плідно працював все своє життя для освіти дітей, бо саме в освіті й вихованні бачив той шлях, який, міг привести його народ до кращого життя. Його ідеї, науково-методичні розробки, педагогічний досвід втілюються в навально-виховних системах європейських держав, Японії та Америки.

У бібліотеці коледжу представлена виставка–портрет, присвячена

100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського. До уваги студентів та викладачів пропонується література з педагогіки, довідники з історії літератури, української мови, біографічні матеріали про геніального педагога.

Running Archives