Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є Голодомор 1932–1933 років. І в останні дні листопада весь український народ  у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

У бібліотеці Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» наявна література, яка допоможе ознайомитися із трагічними і героїчними сторінками минулого України, поглибити знання в студентів про Голодомор  як Геноцид Українського народу, його причини, перебіг і наслідки. Можна виділити такі праці, як «Голодомор 1932-1933 років в історії України: документи і матеріали» упорядник Руслан Пиріг, «Геноцид в Україні 1932–1933 рр.  за матеріалами кримінальної справи № 475»  Упорядник М. Герасименко, В. Удовиченко та інші книги.

Голодомор 1932–1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.Air Jordan 1 GS