До уваги вступників до Природничо-гуманітарного коледжу на основі базової загальної середньої освіти

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ" інформує про основні моменти вступної кампанії 2017 року (на підставі Умов прийому за ОКР "молодший спеціаліст" у 2017 році):

Правила прийому

Правила прийому до Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ "УжНУ" будуть затверджені Вченою радою та оприлюдені на офіційному веб-сайті до 10 червня 2017 року.

Терміни вступної кампанії для випускників дев’ятого класу:

– прийом заяв та документів починається 01 липня та закінчується 14 липня о 18.00 год.;

– вступні іспити та співбесіди проводяться з 15 липня до 22 липня;

– рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12.00 год. 24 липня;

– вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 12.00 год. 29 липня;

– зарахування вступників за державним замовленням – не пізніше 12.00 год. 31 липня;

– зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 30 серпня.

Перелік спеціальностей (освітніх програм) та вступних іспитів:

Для конкурсного відбору вступників зараховуються результати вступних іспитів з української мови (перший предмет) та загальноосвітнього предмета на вибір з двох предметів (другий предмет). Конкурсний бал розраховується як сума балів за вступні випробування та середнього бала додатка до свідоцтва про базову загальну середню освіту з урахуванням додаткових балів за особливі успіхи та/або за успішне закінчення підготовчих курсів.

Облік і оподаткування (Бухгалтерський облік)

1. Українська мова. 2. Математика або Географія.

Фінанси, банківська справа та страхування (Фінанси і кредит)

Право (Правознавство)

1. Українська мова. 2. Історія України або Географія

Інженерія програмного забезпечення (Розробка програмного забезпечення)

1. Українська мова. 2. Математика або Фізика.

Будівництво та цивільна інженерія (Будівництво та експлуатація будівель і споруд)

1. Українська мова. 2. Математика або Фізика.

Геодезія та землеустрій (Землевпорядкування)

Туризм (Туристичне обслуговування)

1. Українська мова. 2. Географія або Історія України