15 травня 2023 року студенти перших курсів спеціальності «Право» зустрілися з інспекторкою ювенальної превенції Тетяною Варгою.
Молодь дізналася про види й підстави адміністративної відповідальності неповнолітніх та малолітніх осіб, зокрема куріння тютюнових виробів та електронних сигарет у громадських місцях і на території закладу освіти, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, уживання нецензурної лексики, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, хуліганство, утечу з дому. Оскільки першокурсники є неповнолітніми особами, їм акцентували на особливостях настання адміністративної відповідальності. Інспекторка наголосила, що за вчинення хуліганських дій або крадіжки передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
Тетяна Варга порадила першокурсникам дотримуватися правил внутрішнього розпорядку в коледжі та на його території, не допускати протиправних учинків. Інспектор дала студентам змістовні відповіді на запитання, які виникали під час бесіди.