У п’ятницю, 5 травня 2023 року, студенти ІІ курсу спеціальності «Туризм», відвідали один з найбільш популярних закладів готельно-ресторанний комплекс «Камелот», що розташований у мальовничому куточку, поблизу відомого туристичного об’єкта Ужгородщини – Невицького замку.

Під час відвідин, студенти мали змогу поспілкуватися з працівниками закладу: адміністратором, менеджером, шеф-кухарем та офіціантами - які із задоволенням поділилися досвідом роботи у сфері обслуговування.

Особливо приємною була зустріч та бесіда з випускницею коледжу Ковтан Крістіною та студенткою ІІІ курсу спеціальності «Туризм» Павлович Олександрою, які працюють адміністраторами у закладі.

Дуже корисною була зустріч з уповноваженою особою ГРК «Камелот»  Мегелою Людмилою Миколаївною, яка розповіла про історію створення та розвитку закладу, його цінову політику, перспективні плани, про можливості працевлаштування, в тому числі для студентів.