Із початку навчального року в коледжі був оголошений конкурс із озеленення навчальних аудиторій. На вечорі до Міжнародного дня студентів оголошено його підсумки. Студрада перевірила стан озеленення,  усе сфотографувала і задокументувала.

Ведучий концерту Михайло Штика так представив підбиття його підсумків: «Усім відома картина: аудиторія, ряди парт і стільців, біле (або й не дуже) підвіконня! Сумна картина! І раптом на ньому зеленіє пишний сад, розцвітають квіти! І листя він не скидає восени! Так привабливо виглядають деякі аудиторії, студенти яких подбали про естетику свого життєвого простору!»

Голова студради  Мигалега Лідія оголосила переможців і вручила зелені призи – чудові квіти для аудиторії:

І місце – ауд. 301, група КН-21(староста Гранич Домініка , куратор Іваниш Оксана Лук’янівна);

ІІ місце – ауд.335, група БО-21(староста Цубера Аміна, куратор Гординська Аліна Аурелівна);

ІІІ місце – ауд. 320, група ПР-11(староста  Сочка Жанетт, куратор Черниченко Ірина Іванівна).

Ці групи – приклад для інших, чиї аудиторії  - без живої зелені, безрадісні і непривітні.

Але процес озеленення продовжується! Творіть! Кінцевий результат буде видно у червні!

IMG_1157 IMG_1162 IMG_1175Air Jordan