20 травня в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі відзначили Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Українці, одягаючи вишиванку, зберігають споконвічні народні традиції та об’єднуються в єдиний народ від заходу до сходу.

З нагоди свята в коледжі був організований флешмоб  «Вдягни вишиванку — підтримай Україну!» З самого ранку в навчальному закладі ми побачили диво-кольори та розмаїття візерунків вишиванок, які одягли наші студенти, викладачі та співробітники.

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об’єднує українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!