19 травня 2021 року викладачі циклової комісії «Іноземних мов» Природничо-гуманітарного фахового коледжу організували і провели всеукраїнську дистанційну олімпіаду з англійської мови "Всеосвіта Весна - 2021" серед студентів першого курсу.

Свою зацікавленість та майстерність при виконанні завдань, глибокі знання лексичного і граматичного матеріалу, навички розуміння і перекладу тексту, виконання складних і різноманітних завдань виявили студенти спеціальностей:

«Право» - (викладачі англійської мови Панько Е. П., Феделещак Н. Б.)

група ПР-11 - Данацко Вероніка, Кашкова Катерина, Сабадош Валерія, Шуфрич Людмила,

група ПР-12 - Гога Людмила;

«Фінанси, банківська справа та страхування» - (викладачі англійської мови Феделещак Н. Б., Дорогих Л. М.)

група ФК-11 - Кавецька Вікторія, Помельнікова Олександра;

«Інженерія програмного забезпечення» - (викладачі англійської мови

Дорогих Л. М., Тимчик М. П.)

група КН-11 - Мартин Василь, Козьма Владислав, Буря Максим, Шабунін Євген,

група КН-12 - Балог Анастасія, Ердек Андрій, Шевляков Максим,

група КН-13 - Горват Максим;

«Будівництво та цивільна інженерія» - (викладач англійської мови Тимчик М. П.)

Група БС-11 -  Мігальчич Іван;

«Туризм» - (викладач англійської мови Феделещак Н. Б.)

група ТО-11 - Якуб Діана, Повхан Крістіна.

Вітаємо переможця Мартина Василя студента групи КН-11 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та викладача Тимчик М. П. із ІІІ місцем всеукраїнської дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна 2021».

Бажаємо творчих успіхів усім викладачам і вдячні за їхні зусилля, педагогічну майстерність, активну участь у підготовці та мотивацію студентів.

До нових перемог!