Не зважаючи на складний та важкий період для нашої рідної Батьківщини, час боротьби та випробувань, студенти коледжу продовжують наполегливо здобувати знання та практикують вивчення іноземних мов за підтримки викладачів циклової комісії «Іноземних мов» (Феделещак Н. Б., Белоусової-Зомбор Г. Е., Дорогих Л. М., Панько Е. П., Тимчик М. П. ).

Студенти перших та других курсів напрямків «Фінанси, банківська справа та фінансування», «Інженерія програмного забезпечення», «Право», «Будівельна та цивільна інженерія» взяли участь у всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Зима 2021/2022» та міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2022 - Весняна сесія».

Учасники виявили свою активність, показали майстерність при виконанні складних та різноманітних завдань та високий рівень володіння лексичним та граматичним матеріалом.

Різноманітні конкурси та олімпіади сприяють виявленню та розвитку в студентах творчих здібностей та інтересу до освіти, зокрема стимулюють їх потенціал, підвищують мотивацію до вивчення та зацікавлення навчальним предметом.

Дякуємо всім учасникам за вашу участь та зацікавленість. Також,  щиро вітаємо переможців:

Цмур Олександра – диплом 1-го ступеня;

Боклах Володимир – диплом 1-го ступеня;