2 липня 2021 року оновлена чудова актова  зала Ужгородського національного університету вітала випускників Природничо-гуманітарного фахового коледжу, які з нетерпінням чекали на вручення дипломів молодших спеціалістів  різних спеціальностей -  «Правознавство», «Розробка програмного забезпечення», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» , «Оціночна діяльність», «Землевпорядкування» та «Туристичне обслуговування».

Урочистість відкрив директор Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» Росоха Володимир Войтехович,  який привітав випускників із завершенням навчання, побажав успіхів і наснаги у майбутньому, а також представив почесних гостей свята.

Дипломи майбутнім юристам вручав адвокат, засновник адвокатського об'єднання "Леміш і партнери" секретар кваліфікаційно-дисциплінарної палати адвокатури Закарпатської області Леміш Микола Олексійович , випускникам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» - завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, кандидат технічних наук, доцент Міца Олександр Володимирович; фахівцям економічної галузі  - декан економічного факультету  Сержанов Віталій Вікторович, кандидат економічних наук, доцент, майбутнім землевпорядникам та будівельникам  - декан інженерно-технічного факультету Туряниця Іван Іванович , кандидат фізико-математичних наук, доцент, лауреат державної премії України у галузі науки і техніки.

Цього року  ця урочиста подія зібрала разом 226  – наших дорогих випускників, з яких 19 отримали дипломи з відзнакою. Чарівним подарунком для випускників та гостей стали  музичні композиції у Голінки Яни – однієї з найкращих випускниць коледжу учасниці, лауреата і переможниці багатьох конкурсів та фестивалів та півфіналістки угорського конкурсу Х-фактор Ковач Каміли.

Випускники отримали свої путівки у професійне майбутнє, а разом з тим високі знання, майстерність, неоціненний досвід, найкращих друзів. Протягом навчання Природничо-гуманітарний фаховий коледж став для них їх альма-матер, особливим місцем, де вирує бурхливе студентське життя. Урочистий захід з нагоди вручення дипломів завершився виконанням гімну коледжу.

Хай щастить Вам, наші випускники!

Оберіть правильний шлях для досягнення мети!