От і відбувся вирішальний етап вступної кампанії для вступників 9 класів - індивідуальна усна співбесіда. Під час співбесіди абітурієнти, і вже майбутні студенти, мали змогу показати свої знання в повному обсязі та зарекомендувати себе з найкращої сторони. Так і трапилось, всі вступники виявились розумними, працьовитими, старанними та кмітливими.
На початку співбесіди, безумовно, в аудиторії відчувалась напруга та переживання абітурієнтів, але технічні працівники і викладачі посприяли тому, щоб вони почували себе комфортно, заспокоювали і підтримували, що власне, допомогло всім успішно пройти співбесіду.
18 липня на сайті Природничо-гуманітарного фахового коледжу були опубліковані рейтинги студентів за кошти державного замовлення і за кошти фізичних та юридичних осіб. Наступним етапом студенти повинні виконати вимоги до зарахування - це означає, що протягом 5 днів їм необхідно визначитись та донести свої оригінали документів.
Приймальна комісія коледжу з нетерпінням чекає зустрічі з вступниками - майбутніми студентами!
оледжу з нетерпінням чекає зустрічі з вступниками - майбутніми студентами!