Вступ до Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» для здобуття фахової передвищої освіти у 2022 році проводиться за наступними спеціальностями:

071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

081 ПРАВО

121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

192 БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

193 ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ

242 ТУРИЗМ

Для вступників на основі базової середньої освіти (9 клас) реєстрація електронних кабінетів розпочинається 23 червня.

Вступники самостійно зможуть створити електронний кабінет та завантажити необхідні документи. У Природничо-гуманітарному фаховому коледжі буде функціонувати консультаційний центр для допомоги створення електронних кабінетів.

До консультаційного центру можна зателефонувати або звернутись та отримати детальну інструкцію по створенню електронного кабінету.

Після створення вступником електронного кабінету, з 30 червня по 13 липня необхідно надіслати заяву для вступу до коледжу. До заяви вступник додає мотиваційний лист, який подається також в електронному вигляді через створений кабінет.

Додатки (грамоти, відзнаки) до мотиваційного листа приймаються на визначеній Приймальною комісією Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» електронній поштовій скриньці (college@uzhnu.edu.ua).

На сайті Природничо-гуманітарного фахового коледжу у розділі «Інформація для вступників» розміщений зразок та вимоги до написання мотиваційного листа

Подання мотиваційного листа є обов’язковою умовою допуску вступника до конкурсного відбору.

До надісланої електронної заяви, вступник у паперовому вигляді додає наступні документи:

• копію документа, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка);
  • копію документа про раніше здобутий освітній рівень (свідоцтво про базову середню освіту та додаток до нього);
  • довідка форми 13 про реєстрацію місця проживання;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

СТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ:

Для вступників на основі базової середньої освіти:

1) реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 23 червня;

2) прийом заяв та документів починається 30 червня та закінчується 13 липня о 18:00 год;

3) індивідуальна усна співбесіда проводяться – 15 липня;

4) рейтинговий список вступників  оприлюднюється не пізніше:26 липня;

5) зарахування вступників відбувається:

за державним замовленням – не пізніше 30 липня;

за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше ніж 03 серпня.

Контактні дані Приймальної комісії:

м. Ужгород, вул. Українська,19.

Офіційний вебсайт: https://www.college.uzhnu.edu.ua

Електронна адреса: college@uzhnu.edu.ua

0961969103  -  Інформація щодо вступу до коледжу.

0684037388- Інформація щодо створення електронних кабінетів.